Інформаційні технології

CS50: Вступ до штучного інтелекту з Python

Навчіться самостійно писати програми на основі штучного інтелекту (ШІ) з курсом «CS50: Вступ до штучного інтелекту з Python», вперше перекладеним та озвученим українською зусиллями Prometheus! Ми презентуємо чергову частину найпопулярнішого онлайнового курсу у світі — CS50 Гарвардського університету — від професора практики комп'ютерних наук в Школі інженерії та прикладних наук Гарвардського університету Девіда Малана та одного з його найкращих учнів Браяна Ю.

Курс вивчає концепції та алгоритми, що лежать в основі сучасного ШІ; ознайомлює з теорією алгоритмів пошуку на графах, задачами класифікації та оптимізації, машинним навчанням, природною обробкою мови (NLP) та іншими особливостями застосування ШІ; а також розповідає, як зародилися такі технології, як ігрові рушії, розпізнавання рукописного тексту та машинний переклад.

Після завершення курсу ви розумітиметеся на ШІ та знатимете, як його використовувати у власних розробках.
Посилання


 Почніть працювати з ChatGPT – запрошуємо на новий курс Prometheus

Вітаю, я ChatGPT! Запрошую познайомитися зі мною ближче на безплатному курсі від онлайн-платформи Prometheus «Початок роботи з ChatGPT».

Моя мета – надати вам практичні навички для максимального ефективної взаємодії зі мною.

Цей курс стисло, просто і зрозуміло розкаже вам усе, що ви хотіли знати про штучний інтелект, але не наважувалися запитати.

Усього за півтори години ви:

Курс містить велику кількість практичних порад, поданих зрозумілою для новачків мовою. На вас чекають:

Це навчання для всіх, хто вже чув про ChatGPT, але ще не уявляє всіх його можливостей для:

 Автор Олександр Краковецький, СЕО DevRain, кандидат технічних наук, має статуси Microsoft Regional Director та Microsoft Artificial Intelligence Most Valuable Professional, відзнаку «The Best Professional in Software Architecture» на Ukrainian IT Awards.


Посилання

Шановні викладачі, пропонуємо відеоматеріал  на тему «Підготовка презентацій в Canva»!

Спікер - Марина Джулай, СЕО UGEN Ukraine, розкаже на лекції про: 

🔹ефективні інструменти для створення презентацій у Canva;

🔹підбір шаблонів та рференсів;

🔹правила для розміщення елементів, формування структури й демонстрації файлу. 

 🔹 Покликання


Рекомендуємо навчальні курси: 


Рекомендуємо зареєструватися:

Рекомендуємо подивитись “Діджиталізація освіти” 


Рекомендуємо використовувати такі онлайн- дошки для дистанційного навчання:

👉 Jamboard — bit.ly/3PAhTmz

Цифрова інтерактивна дошка, розроблена Google для роботи з Google Workspace, де можна в реальному часі працювати над ідеями разом з іншими. Одночасно зі студентами ви можете малювати на цій дошці, писати, клеїти наліпки, використовувати різні фігури, завантажувати картинки та відео, а також користуватися лазерною указкою.


👉 Padlet — padlet.com 

На платформі можна зберігати створені вами онлайн-ігри, робити інтерактивні дошки та наповнювати їх відповідно до теми лекції чи семінару, щоб потім ділитися зі студентами, разом працювати над дошкою та навіть поширювати в соцмережі.


👉 Miro — miro.com

Чи не найбільш відома онлайн-дошка, яку можна використовувати не тільки для організації навчального онлайн-простору, а й для власних робочих та адміністративних потреб. Тут є багато шаблонів для занять, групових брейнштормів та просто зустрічей. Дошка підтримує зображення, відео, текст, діаграми, нотатки. Після завершення роботи дошку можна вивантажити у зручному для вас форматі.


👉 Explain Everything — explaineverything.com

Ще одна віртуальна дошка, де ви можете створювати інтерактивні уроки, призначайте домашні завдання та задачі. Інструмент також дозволяє записувати відеоінструкції та проводити інтерактивні презентації. Її також можна інтегрувати з Google Classroom та Moodle.


👉 Figma Jam — figma.com/figjam.

Інструмент для проведення зустрічей, лекцій, семінарів та брейнштормів. Розробником є компанія, яка створила всесвітньо відомий візуальний редактор Figma, однак сама дошка буде корисною не тільки дизайнерам, а й усім іншим. Figma Jam ідеально підійде для розвитку дизайн-мислення студентів.